درباره ما

ایده اولیه
ایده اولیه راه اندازی مجموعه طراحی شال و روسری Seven در سال 1377 شکل گرفت و پس از یک سال مطالعه و بررسی جدی، این مجموعه کار خود را رسما آغاز کرد.

هدف
هدف از راه اندازیseven در ابتدا کمی بلندپروازانه به نظر می رسید. دستیابی به جایگاه “برترین مجموعه طراحی شال و روسری” میهن عزیزمان ایران! 

اعتقاد ما برای رسیدن به این قله بر داشتن استراتژی مناسب، اتخاذ تصمیمات به جا، تلاش مستمر و اعتماد به کارکنان متخصص مجموعه استوار بوده است.

جایگاه کنونی
خرسندیم از اینکه ثمره 15 سال تلاش مستمر این مجموعه رسیدن به جایگاه “برترین تیم طراحی شال و روسری“ میهن عزیزمان ایران است. استقبال بی نظیر و روز افزون تولید کنندگان بزرگ و دیده شدن از سوی مشتریان گواه ما بر این مدعاست.

توشه ما در این مسیر همراهی شما عزیزان بوده است که در سایه توجهات ذات مقدس باریتعالی رسیدن به قله برترین ها را میسر می سازد. ان شاء الله

ورود به عرصه تولید
پس از سال ها کسب تجربه و با توجه به پتانسیل های بالای مجموعه Seven، مصمم به گشودن افقی تازه در مسیر خود هستیم: “ورود به عرصه تولید” 

این مهم در یک سال اخیر محقق شده و مجموعه Seven هم اکنون گام های اولیه را در این مسیر طی می کند.

چشم انداز ما همچنان، رسیدن به قله برترین هاست.

عرضه محصولات
محصولات ما هم اکنون در “شعبه 1 فروشگاه شال و روسری Seven”  توزیع می شود.  بر روی این محصولات برند “7Seven grh” که علامت تجاری، رسمی و ثبت شده ماست، درج می شود.

ارتباط با Seven
افتخار مدیریت مجموعه تولیدی شال و روسری 7 در حال حاضر به عهده “آرتین کیورکیان” می باشد.

روابط عمومی مجموعه Seven پیشاپیش از پیشنهادات و انتقادات سازنده شما عزیزان که از طریق بخش “تماس با ما” به دستمان خواهد رسید، استقبال می نماید.

به امید فرداهای بهتر
مدیریت مجموعه شال و روسری seven